Harmonizační seminář Jak šťastně stárnout 27. listopadu 2018

Milé ženy,

 
nabízím Vám alternativu k předvánočnímu shonu! Místo stresu z úklidu a běhání po nákupech přijďte na 

 
 adventní seminář …. Jak šťastně stárnout!
 
Úterý 27. listopadu 2018 od 18 hodin
 
Rabštejsnká Lhota 58
 
Většina žen v určité chvíli dojde do bodu, kdy si připadá jaksi opotřebovaná, málo krásná, žádoucí, má pocit, že to nejlepší jí již minulo a teď ji čeká stárnutí, často spojené s omezeními fyzickými, citovými, s osamocením, nedoceněním…s nedostatkem radosti a štěstí.
A právě schopnost přijmout plynutí času a stárnutí nám dává možnost žít po celý život pěkný radostný život. Ovlivňuje to také náš zdravotní stav….
 
Při tomto semináři si vysvětlíme jak to je s fyzickým stárnutím a domnělými omezeními z toho plynoucími, s tím jak tento proces ovlivňovat nikoliv jeho popíráním, ale právě naopak přijetím a využitím a změnit tak vlastní prožívání tělesné, psychické, ale i partnerské.
 
Naučíme se některé techniky, které proces stárnutí nikoliv zastavují, ale pozměňují…. naučíme se i techniky, které nás udrží v psychické formě a žádoucí, radostné!
 
Vezměte si na sebe něco v čem se cítíte dobře jako žena, ozdobte se  něčím, co máte rády, přiblate si velký šátek, bloček a tužky i pastelky a malé zrcátko.
 
Přihlášky do 26.11.
Čaje, i omlazovací, budou připravené!
 
Těším se na Vás, Ivana
This entry was posted on 25.11.2018, in Akce. Bookmark the permalink.