Prožitkový seminář Svatojánská Noc – podrobné info

 

Neděle 23. června 2013 od 19 do cca 22,30 hodin v lesích na Podhůře za Chrudimí. Sraz účastníků na parkovišti na Podhůře pod rozhlednou Bára v 18,50 hodin.

Tento seminář v přírodě je určen pro všechny, kdo mají chuť prožít kouzlo Svatojánské Noci naplno, v krásném prostředí lesů na Podhůře, pocítit energii všech živlů / Země, Ohně, Vzduchu, Vody, Éteru/,  spojit se s těmito živly, potkat skřítky, víly a další jemněhmotné bytosti, které se v tuto výjimečnou dobu objevují lidem, kteří  připustí možnost jejich existence, kteří  věří , že prostor, který obýváme je daleko větší, pestřejší, než jsme schopni zachytit smysly v běžném životě.

V průběhu tohoto semináře budeme putovat lesy, palouky a  mítinami, budeme zábavnou formou své smyly uvolňovat a tím zesilovat, budeme se spojovat s energií stromů, kamenů, zvířat i sami se sebou, se svým vnitřním Já, budeme poslouchat, co nám v tuto kouzelnou noc sdělí nejen vlastní nitro, ale také co nám třeba sdělí ti, kdo tu jsou s námi, ale nemají fyzické tělo jako máme my.  Společně  také uděláme několik příjemných rituálků…Nechte se překvapit co vše vnímáme když se uvolníme, vyladíme, spojíme s Přírodou a Veškerenstvem…Tak jako předešlé roky, určitě nás budou závěrem semináře provázet Svatojánské mušky, obvykle nás vyprovázejí až na konec lesa….

Co potřebujete na tento seminář: dobrou obuv, pohodlné oblečení, nějaký šperk, talisman, ozdobu připomínající některý ze základních živlů nebo lidské srdce, velký šátek nebo šálu, podložku na sednutí na zem, lahev s vodou na doplnění tekutin, 4 čtvrtky, pastelky, podložku na kreslení, pytlík na kamínky, větvičky,  lístečky…ve kterých si odnesete na fyzické úrovni to, co prožijete během  letošní Svatojánské Noci.

 

Doporučuji den před seminářem odlehčit stravu a dostatečně pít.

 

Příspěvek za seminář je 290kč. Přihlášky prosím do  19. června.

This entry was posted on 30.5.2013, in Akce. Bookmark the permalink.