Fyzická i energetická očista těla solným pílingem

Naše tělo je každodenně vystaveno velké zátěži – fyzické, práce, sport, ale také zátěži energetické – stres, emoce….

Měli bychom tělu věnovat náležitou péči a dbát o jeho osvěžení. Dýcháme celým povrchem těla, nejen dýchacími orgány. A povrch těla vlastně tvoří naši vnější hranici se světem….

Můžeme to udělat příjemným, jednoduchým způsobem – připravíme si solný píling a ten použijeme na celé tělo včetně obličeje a vlasů. Oči samozřejmně budeme chránit….

Vezmeme si misku, do té dáme několik lžic kokosvého oleje, nebo olivového oleje, přidáme dostatečné množství růžové himálajské jemně mleté soli, přidáme několik kapek éterického oleje podle vlastního výběru. Já používám pomerančový, borovicový, mandarinkový, eukalyptový…. vždy jen jeden…..a střídám to….

Vše pořádně promícháme, aby všechny složky pěkně spojily, dáme do čisté skleničky a používáme tak, že na mokré tělo rukama nanášíme píling, pořádně vmasírujeme, necháme pár minut působit a potom se jen opláchneme.

Pokožka se obnoví, zjemní,  prokrví a provoní, sůl navíc tělo ošetří také energeticky, zbaví nás toho, co nás omezuje, oslabuje, rozproudí toky energií.

Používám píling asi jednou týdně.

Přeji Vám pevné zdraví! Aloha!