Poselství Dejvá Li

Poselství Světelného průvodce Dejvá Li………………………29.1.2014

 

Milovaní,

nezapomínejte v období zimy na to, že i vy jste součástí přírody, dívejte se kolem sebe, jak na zimu reagují zvířata a rostlinná říše.  Zima je obdobím, kdy je méně světla a více chladu. Sluneční paprsky jsou slabší a nezáří tak často, jako na jaře a v létě….nedostatek slunečního světla má vliv i na vaši náladu, na vaše zdraví. Nenahradí ho umělé osvětlení. Nezapomínejte si Světlo udržovat v sobě, obracením se do vlastního nitra, do Srdce, uvědomujte si za co vše můžete být Životu vděční, pěstujte si důvěru v sebe, v pokoře,v zodpovědnosti a svobodě. Toto pomáhá rozšiřovat prostor Světla ve vás a v prostoru, ve kterém se pohybujete. Jakoby vy jste se stávali tím zdrojem Světla, jakobyste vy byli tím Sluncem.

Chlad, který přináší období zimy můžete zmírňovat tím, když budete v sobě rozvíjet vroucnost, schopnost být opravdu citliví, projevujte své city, nestyďte se za ně.

Učte se vnímat krásu přítomného okamžiku, prožívat ho naplno a vědomě. Cokoliv děláte, dělejte na základě toho, že si uvědomujete, že jste se sami rozhodli to udělat…. Nic neděláte ve skutečnosti z donucení, ani kvůli někomu druhému… to si jen myslíte a mysl vás v  tomto klame… ve skutečnosti vše co děláte, děláte, protože jste pro to rozhodli, třebaže pod tlakem zvenčí, ale přeci jen rozhodli….jste svobodní ve svých rozhodnutích.

Učte se vnímat skutečný smysl slov, která používáte, zkuste používat slova uvážlivě, protože energie vyřčeného i napsaného slova je velice silná. Používejte slova děkuji, ano…. Tato slova přináší energii vyrovnanosti, štěstí a hojnosti. Chvalte a oslavujte život projevováním díků, vděčnosti a přitakáním životu!

S Láskou Dejvá Li