Z andělské zahrádky

 

Žít v souladu s přírodou je pro člověka velice prospěšné nejen z hlediska jeho zdraví fyzického, ale i duševního. Čím více žijeme přirozeně, čím méně usilujeme a přestáváme vše kontrolovat, tím více se do našeho života dostává radost, spokojenost a štěstí. Systém, který nabízíme je součástí přirozeného způsobu života. Je velice jednoduchý. Pěstitel nabízí své produkty odběratelům tak, jak zrovna dozrávají. V období zimy jsou to ty produkty, které se dají uskladnit, nebo výrobky jako je marmeláda, sušené ovoce a zelenina, nakládaná zelenina, kompoty a podobně. Odběratel si vybere větší nebo menší bedýnku, množství a podle toho co zrovna v bedýnce dostane se nechá inspirovat. Součástí bedýnek jsou také recepty a informace jak některé produkty zpracovat a chutně připravit.Nabízíme zeleninu a bylinky vypěstované na zdravé nezatížené půdě, přirozeným a pro člověka příznivým způsobem. Systém je následující: košíček, nebo bedýnka vždy obsahuje to, co zahrada aktuálně nabízí. V měsících podzimních přibude ovoce, v zimě marmelády, nakládaná zelenina a další domácí produkty. Můžete si vybrat odebírané množství. Zkontaktujete nás a domluvíte si buďto pravidelný odběr jednou týdně nebo jednou za 2 týdny, můžete také produkty objednávat zcela nepravidelně podle vlastní potřeby. Bedýnky jsou zálohované, záloha na jednu bedýnku je 100kč. Pro bedýnku se můžete stavit, nebo zajišťujeme rozvoz do 10km zdarma. Termín rozvozu vždy včas uveřejníme.V rubrice Z andělské zahrádk budou pravidelně uveřejňovány informace o tom co bedýnka v daném období obsahuje.

Zatím nabízíme ranný košíček zeleniny a bylinek, který obsahuje vždy to, co právě zahrada dává ke sklizni. V tomto období je to listový špenát, saláty, petrželka, pažitka, svazek čerstvých bylinek, během poloviny června přibudou rajčátka, kedlubny, mangold, třešně, v létě potom mrkev, pórek, cibule, česnek, cukety, dýně a další plodiny.

Objednané košíčky či bedýnky  si můžete vyzvednout na adrese Simona Hrochová Kochánovice 2, nebo vám je dovezeme na vaši adresu.

Ceny: Malý ranný košíček 50kč

           Velký ranný košíček 70kč

Ceny bedýnek oznámíme  aktuálně.

Kontakt: Simona Hrochová mobil 728 829 723

                                             Email simona.hrochova@hartl.cz

                                                        ivca@nasandel.cz